ריבית הפריים הינה ריבית בנק ישראל בתוספת מרווח קבוע של 1.5%. ריבית פריים משמשת כבסיס לחישוב הריבית בבנקים בישראל, היא מורכבת מהריבית הנקבעת על ידי בנק ישראל המכונה ‘ריבית בנק ישראל’, בתוספת מרווח קבוע אותו מוסיפים הבנקים. תאורטית כל בנק בישראל קובע את ריבית הפריים שלו, אולם בפועל הבנקים בארץ מוסיפים את אותה תוספת מרווח (1.5%). כיום במרבית ההלוואות החדשות בבלנדר מרכיב הריבית צמוד לריבית הפריים.

כל אזרח ישראלי בעל משכורת חודשית של 5,000 ש”ח ומעלה.

אישור הזכאות יינתן מיידית לאחר שהושלם תהליך בקשת ההלוואה. מרגע קבלת אישור הזכאות, תהליך מימון ההלוואה אורך בין מספר שעות למספר ימים, כאשר במהלכם תוכל לבחור לעצור את התהליך ולקבל את הסכום שכבר מומן.

להחזיר? אין בעיה. להבדיל ממרבית ההלוואות שניתן לקבל ממוסדות פיננסיים למיניהם, בלנדר מאפשר לך להחזיר את ההלוואה, בכל רגע נתון – בלי קנסות, ובלי סנקציות… כמו בין אנשים.

הכסף מגיע מאנשים הרוצים לקבל ריבית אטרקטיבית על הכסף הפנוי שלהם. מאחורי כל הלוואה עומדים, לרוב, מספר מלווים, אנשים פרטיים או חברות ותאגידים, אשר כספם מפוזר באופן אופטימאלי על מנת למזער את הסיכון.

מרגע הבקשה, הדבר החשוב ביותר זה להבטיח למי שהלווה לך כסף, שהוא יקבל אותו בחזרה. לשם כך אנו מבצעים סינון קפדני און ליין, במהירות ובלי סרבולים בירוקרטים. אם נמצאת מתאים, הרי שעכשיו התנאים שביקשת מוצגים למלווים הפוטנציאלים, אשר מוכנים לתנאי הריבית שהצעת.

על מנת להגן על כספם של המלווים, כל לווה עובר תהליך סינון קפדני, שבודק שורה של נתונים אישיים וכלכליים. במידה והלוואתך לא אושרה, כנראה שהבדיקה קבעה כי אין באפשרותך לעמוד בתשלומי ההחזר. הרי בסופו של דבר, שני הצדדים צריכים להרגיש בטוחים. זו המהות של הלוואה בין אנשים.

לרוב, ההלוואות ניתנות לתקופה של עד 3 שנים, כאשר אתה בוחר את התקופה הנוחה לך. קיימים מקרים בהם ההלוואות ניתנות לתקופות ארוכות יותר – הנך מוזמן ליצור איתנו קשר.

עכשיו הכסף בחשבונך לכל מטרה שתצטרך. תשלומי ההחזר ירדו מחשבונך במועדים שנקבעו מראש. בכל רגע נתון אפשר לראות מה מצב ההלוואה.

מרגע שמתחיל המכרז לא ניתן לשנות את תנאי ההלוואה. באופן דומה, מרגע שמלווה מציע הצעה למימון ההלוואה שלך, הוא לא יכול לשנות את תנאי ההצעה שלו. כך שני הצדדים מרגישים בטוחים שהתנאים לא ישונו במהלך המכרז.