*9906

מדוע נטילת הלוואה באמצעות בלנדר עדיפה באופן משמעותי מנטילת הלוואה מכל גורם אחר?

BLENDER, זירה אינטרנטית חדשנית ומהפכנית, מאפשרת לכל אחד ואחת מכם המעוניין ליטול הלוואה עד 50,000 שקלים, ליהנות ממגוון נרחב של יתרונות כלכליים. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם את כל הסיבות בגינן נטילת הלוואה באמצעות הזירה האינטרנטית שלנו עדיפה על נטילת הלוואה בכל דרך אחרת!

מה זה בלנדר בכלל?
BLENDER היא זירה אינטרנטית המפגישה בין אנשים המעוניינים ליטול הלוואה בתנאים טובים לבין אנשים המעוניינים להעמיד הלוואה מכספי החיסכון העומד לרשותם ולקבל ריבית אטרקטיבית. השיטה באמצעותה פועלת BLENDER היא שיטת ה- (P2P (PEER TO PEER LENDING המיושמת בהצלחה רבה בכל רחבי העולם זה למעלה מעשור, ומאפשרת לשני הצדדים ליהנות מריבית אטרקטיבית.

נטילת הלוואה בבלנדר, למה היא עדיפה יותר?
בעבר הלא רחוק, כולנו נאלצנו לשלם עמלות תיווך מיותרות כאשר רצינו לבצע פעולות רכישה כאלו או אחרת, כגון, הזמנת חדר במלון, רכישת פוליסת ביטוח וכדומה. רשת האינטרנט הצליחה לשנות באופן משמעותי את האופן בו אנו צורכים מוצרים ושירותים, וחלק מהשינוי הוביל לכך שאנו לא נדרשים יותר לשלם כל מיני עמלות תיווך לסוכנים, מתווכים וגופים אחרים “הגוזרים” קופון על חשבוננו במהלך הרכישה.

עיקרון זה מיושם כיום גם בתחום הפיננסי, כאשר יותר ויותר אנשים מבינים כי הם יכולים לקבל ריביות גבוהות יותר על כספם ולשלם פחות עמלות! באמצעות המפגש האינטרנטי אותו אנו מייצרים באתר BLENDER, בין נוטלי הלוואות למעמידי הלוואות, כל אחד מהצדדים מרוויח, ולא כפי שמונהג כיום במערכת הפיננסית המחייבת אותו לשלם ריבית גבוהה על כספי ההלוואה ומצד שני משלמת לנו ריבית נמוכה על כספי החיסכון!

מכיוון ששיטת ה-P2P Lending אותה אנו מיישמים לצרכי העמדה ונטילת הלוואות, הינה שיטה אינטרנטית, אנו לא נדרשים לממן משרדים מפוארים וסניפי ענק, וגם לא נדרשים לשלם משכורות עתק לחברי דירקטוריון ואנו בעיקר לא נדרשים לגבות עמלות וריביות גבוהות על כל פעולה…אנו חוסכים לכם את כל זה, ומאפשרים לכם ליטול הלוואה, בריבית נמוכה ובהתאם ליכולות ההחזר החודשיות שלכם!