*9906

הלוואה חברתית – מחזירים את הרווח לאנשים

רשת האינטרנט אחראית ללא מעט מהפכות המתחוללות ברחבי העולם הן ברמה החברתית והן ברמה הצרכנית. כל המהפכות החברתיות המיוחסות לרשת האינטרנט החלו כאשר הגולשים בכל רחבי העולם הבינו את כוח האיחוד והשיתוף העומד לרשותם באמצעות הרשת. כיום, אחת המהפכות הבולטות ביותר של רשת האינטרנט ברמה החברתית-צרכנית, קשורה לעולם הבנקאות והפיננסים, שללא כל צל של ספק יחווה מספר רב של שינויים במהלך השנים הקרובות.

כבר היום, יותר ויותר אנשים מעדיפים להשקיע את כספם באמצעות רשת האינטרנט, וכל זאת תוך כדי הגדלת גובה הריבית המושגת על כספם וללא תשלום עמלות מיותרות לגופים בנקאיים שרק הולכים ומתעשרים על חשבון כולנו.


הלוואות חברתיות- הדרך של הגולשים אל העושר!
אחת המהפכות הפיננסיות הבולטות ביותר של השנים האחרונות היא ההלוואה החברתית. הלוואה לכל מטרה זו מיושמת באמצעות שיטת ה (P2P (PEER TO PEER LENDING, אשר עובדת על עיקרון פשוט: מפגש אינטרנטי בין אנשים המעוניינים לתת הלוואה לבין אנשים המעוניינים לקבלה. המפגש בין הצדדים (נוטלי ההלוואה לבין מעמידי ההלוואה), מקנה לכל אחד מן הצדדים מגוון נרחב של יתרונות כלכליים, כאשר היתרון הבולט ביותר הוא: יותר ריבית למעמידי ההלוואה פחות ריבית לנוטלי ההלוואה!

הלוואות חברתיות – למה זה כדאי לכולנו?
מעבר להיותה מהפכה של ממש בכל הנוגע לאופן בו אנו מנהלים את כספנו, ההלוואה החברתית מאפשרת לכל אחד ואחת מאיתנו ליהנות ממגוון נרחב של יתרונות, שעד היום רק הבנקים והגופים הפיננסים הגדולים הרוויחו מהם.
עד היום, הבנק הוא זה אשר קבע עבורכם את תנאי ההלוואה. עד היום, בכל נטילת הלוואה, היו גובים מכם ריבית גבוהה במיוחד במסגרת ההחזר החודשי של ההלוואה, אבל מצד שני קיבלתם ריבית נמוכה במיוחד על כספי החיסכון שלכם. עד היום, היו מקפידים לגבות עמלות שונות בגין כל פעולה אותה תבצעו במהלך נטילת ההלוואה, כאשר כל פעולה שלכם מגדילה למעשה את הרווח הישיר של הבנק!!!
מהיום לא עוד!!!
מהיום, אתם, לוקחי ההלוואה, הם אלו הקובעים את תנאי ההלוואה! מהיום, אתם, מעמידי ההלוואה, מקבלים יותר ריבית על כספי החיסכון שלכם! ומהיום, כולנו מרוויחים ולא מאפשרים לבנקים המסחריים להתעשר עוד על חשבוננו!