*9906

בחירתו של ד”ר גל אביב, לאחד מ-40 הצעירים המבטיחים מתחת לגיל 40

ד"ר גל אביב

לפני מספר ימים, אנחנו, עובדי בלנדר, התבשרנו על בחירתו של גל אביב, המנכ”ל שלנו, לאחד מ 40 הצעירים המבטיחים של העיתון גלובס.

פרצופו של גל הופיע על גבי העיתון, וכולם, גם אלו שמעולם לא פגשו את גל, התחילו להכירו: הם הבינו כי גל הוא בן 35, נשוי ואב לתינוקת מקסימה. כי הוא סיים דוקטורט בננו פיסיקה מאוניברסיטה מובילה בבריטניה, כי הוא חובב שייט וספורטאי מצטיין, שותף בהמון מיזמים טכנולוגיים.

אנחנו, מכירים את גל המנכ”ל. גל אביב הצנוע. המנהל האכפתניק שדואג לכולם. האיש שעובד ימים ולילות. האיש שיחד עם שותפיו למיזם, הקים את בלנדר, כי הוא ושותפיו לדרך מאמינים כי יש מקום להלוואות חברתיות בישראל, שעיקר זכות קיומן נעוץ ביכולת של אנשים להלוות כסף לאנשים אחרים, כי היום “אני” מלווה לך סכום מסוים ומחר “אתה” תוכל להלוות לי. גל ניחן ביכולת חשיבה מחוץ לקופסה, חסיד התזה הדוחפת לצדק חברתי וערכי הקשור לעובדה כי לדורשי הלוואה מגיעה הלוואה זולה ונוחה בהרבה מהאלטרנטיבות הקיימות בשוק וכי לנותני ההלוואה מגיעה תשואה הולמת על כספם הרבה מעבר ל 0% לשנה – שיעור הריבית שהם זוכים לה בכל שנה ושנה מהמערכות הקיימות בשוק היום.

גל אביב, המנכ”ל שלנו, הקים את בלנדר על מנת לייצר משהו חדש וחלופה אמיתית למערכת הבנקאית ה”סגורה” שבישראל ובעולם. זה לא סתם עוד סטארט אפ שהוקם על מנת להימכר במיליונים ולייצר כותרות, זהו מיזם אשר רותם טכנולוגיה למען טובת הציבור, משפיע וישפיע על חיי כולנו.

גל אביב, המנכ”ל שלנו, נבחר לאחד מ 40 הצעירים המבטיחים ביותר של עיתון גלובס, כי הוא יצליח, להכניס קצת סדר והרבה צדק חברתי בעולם הבנקאות בעבור כולנו.