*9906

הלוואות הוגנות בין אנשים

מילא שאריאלה ממפעל הפיס לא מתקשרת, אבל למה פקיד הבנק מתקשר ללא הפסקה לגבי החריגה ממסגרת האשראי בחשבון? ולמה אנחנו משלמים ריבית גבוהה כל כך על החריגה? ולמה כאשר כבר יש לנו כסף בפיקדונות, אנחנו מקבלים ריבית זעומה?
לא עוד! אז אפשר לשכוח מהמוסדות המסורתיים להלוואה שהכרנו בעבר. העתיד כבר כאן: הלוואות ברשת. בדיוק כמו שקונים כרטיס טיסה או מזמנים ספר באמזון. בואו להכיר את בלנדר הפועל בשיטת ה- P2P, שיטת ההלוואות החברתיות שכובשת את הרשת!

הלוואות חברתיות בשיטת P2P
P2P – הלוואות בין אנשים, הינה שיטה מתקדמת לקבלה וניתנה של הלוואות לכל מטרה, והיא מתנהלת מתחילתה ועד סופה באמצעות רשת האינטרנט. העיקרון העומד מאחורי השיטה הינו יצירת זירה אינטרנטית המפגישה בין אנשים המעוניינים להלוות את כספם לבין אנשים המעוניינים ליטול הלוואות מיידיות בהיקף של עד 50,000 שקלים, ללא ערבים וללא פגיעה במסגרת האשראי הבנקאי. שיטת P2P מיושמת בהצלחה יתרה במספר רב של מדינות מפותחות ברחבי העולם המערבי, ובמהלך השנה האחרונה היא “עשתה עלייה” והגיעה לשנות גם את כללי המשחק הבנקאי בישראל! שיטת P2P פועלת בישראל באמצעות חברת בלנדר המפעילה אתר אינטרנט ייעודי המשמש כמקום מפגש אינטרנטי בין נותני ההלוואות למקבלי ההלוואות. החברה הוקמה על ידי גופים פיננסיים עתירי ידע ואמצעים, והיא עושה שימוש במערכות טכנולוגיות מתקדמות המאפשרות בדיקה קפדנית ויסודית של כל לווה .

הלוואות בשיטת P2P– כל הצדדים יוצאים מרווחים!
היתרון הבולט של שיטת ה-P2P טמון בעובדה שהיא מקנה מגוון רחב של יתרונות לכל אחד מהצדדים המעורבים בביצוע העסקה. נותני ההלוואות נהנים מריבית גבוהה יותר על הכסף העומד לרשותם, אפשרות לקבלת החזרים חודשיים קבועים לאורך כל תקופת ההלוואה, פיזור כספי ההלוואה בין מספר לווים, וכן אפשרות להנזיל את כספם באמצעות מכירת ההלוואה שנתנו באמצעות Re-Blend. לוקחי ההלוואות בשיטת P2P נהנים מהלוואה בריבית אטרקטיבית והוגנת, ללא פגיעה במסגרת האשראי הבנקאי, בתנאים ידועים מראש. הכול באמצעות המחשב או הטלפון הסלולרי. ללא בנקים, ללא ערבים, וללא חתימות על מסמכים עם שורות קטנות, רוצים לקבל יותר מידע אודות בלנדר – הלוואות בין אנשים, שיטת ההלוואות החדשה שכובשת את הרשת, הצטרפו לבלנדר: וגם אתם תוכלו לחייך בכל פעם שאתם הולכים לבנק!