• בחירת לווים מתאימים, באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, ע”פ פרמטרים כלכליים, ואישיים

בלנדר מבטיח סינון קפדני ויסודי המבוסס בין היתר, על פרופיל חברתי ואישי של כל לווה, בנוסף כמובן לשקלול מצבו הפיננסי והערכת יכולת ההחזר שלו. כל זאת, באמצעים טכנולוגיים ואלגוריתמים מתקדמים.


מה קורה אם לווה אינו עומד בתשלום?
בלנדר נוקט בכל הצעדים הנדרשים על מנת להבטיח שזה לא יקרה, כולל קרן ביטחון, אותה הקים עבור המלווים, למקרה שבו לווים יתקשו בהחזר ההלוואה, מכל סיבה שהיא. בנוסף, הפיזור הרחב שמייצרת מערכת DirectMatchTM, מעניק הגנה רב שכבתית עבור כל אחד מהמלווים. במידה ובכל זאת לווה אינו משלם, אנו פועלים בכל האמצעים החוקיים העומדים לרשותנו בעזרת שירותי משרד עורכי הדין מהמובילים בישראל, לגביית החוב והעברתו למלווים שלנו.

בלנדר זה סוג של בנק אינטרנטי?
לא, בלנדר אינו מתפקד כבנק בשום צורה. אנו לא מנהלים חשבונות, ולא מחזיקים אצלנו את כספי המשתמשים. אנו בסך הכל פלטפורמת תיווך בין אנשים שרוצים לקבל ריבית אטרקטיבית על הכסף שלהם, לבין אנשים שמחפשים הלוואה מהירה בתנאים הוגנים.

מה זה אומר הלוואות בין אנשים?
הלוואות בין אנשים מתרחשות במפגש אינטרנטי ידידותי, בטוח ושקוף, בין אנשים שרוצים לקבל ריבית אטרקטיבית על הכסף שלהם, לבין אנשים שמחפשים הלוואה מהירה בתנאים טובים. בעולם קוראים לזה Peer to Peer Lending. אנשים לאנשים, זה הרעיון.