*9906

איך אפשר להפוך את זה לפשוט

קניית רכב, רכישת דירה, הקמת עסק, תואר ראשון או שני, טיול ארוך לדרום אמריקה – אלו הם רק חלק מהגורמים שישדרגו לנו את החיים, יביאו אותם לשינוי מהותי חוויתי ולמעשה, הם כבר מזמן הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהחברה הישראלית בה אנו חיים. הקושי הוא שלעתים אין לנו את סכום הכסף הדרוש ואנו נדרשים לקחת הלוואה. האופציה הראשונה היא כמובן לפנות לבנק, אך מסתבר שישנה דרך לקבל הלוואה חוץ בנקאית וליהנות ממגוון של יתרונות ביניהם סיוע בגיוון מקורות האשראי, ריביות טובות יותר, החלטה על סכום הגיוני להחזרה, ועוד.

הלוואה חוץ בנקאית

חוק הלוואות חוץ בנקאיות

לאלה החושבים כי לקיחת הלוואה חוץ בנקאית תכניס אותם לתסבוכת ולקשיים כלכליים- לא כך הדבר. בשנים האחרונות חלה טרנספורמציה משמעותית בתחום ההלוואות, ולמעשה הלוואה שניתנת על ידי חברה אמינה, יכול רק לעזור לשפר את איכות החיים שלנו ולעזור לנו במצבים שונים בחיים. הלוואה חוץ בנקאית ניתנת בצורה מאורגנת, אחראית ומסודרת. החל משנת 1993 חוקקה מדינת ישראל חוק הסדרת הלוואות חוץ בנקאיות. למעשה, החוק חל על כל מי שמספק הלוואה ואינו נחשב בנק. אחד הדברים הכי חשובים בחוק זה, הוא נושא החוזה. אם בעבר אנשים היו מקבלים הלוואה ללא חוזה המפרט את מהות הריבית של ההלוואה, מספר התשלומים להחזר הכסף, הגדרה של מצבים חריגים ועוד, היום אסור על פי החוק להעניק הלוואה חוץ בנקאית מבלי שקיים חוזה המפרט בין השאר את סכום ההלוואה, את גובה הריבית, את שינויי הריבית, את עלות ההלוואה בפועל, ועוד. בנוסף, החוק מגביל את הריבית שגופים שאינם בנקים המספקים הלוואות, יכולים לגבות. לאחרונה מתרבות הקריאות לקבוע ריבית מקסימלית אחידה לכלל המשק, דבר שיגביל את הריבית המקסימלית שבנקים וחברות כרטיסי האשראי יהיו רשאים לגבות.

הלוואות חוץ בנקאיות עד 70,000 ש״ח

הלוואה חוץ בנקאית כשמה כן היא, הינה הלוואה שאינה נלקחת דרך הבנק, וזאת במטרה שלא לפגוע במסגרת האשראי ולהגביל את עצמנו מבחינה כלכלית שוטפת. ברוב המקרים, הלוואות חוץ בנקאיות ניתנות בסכומים קטנים יחסית, של אלפי שקלים בודדים, ומגיעות עד 70,000 ש״ח. הלוואות עד 70,000 ש״ח הן מסוג ההלוואות שיכולות לשדרג את איכות החיים שלנו בצורה משמעותית. אם מדובר בשדרוג לרכב חדש, טיול לנפש, שיפוץ הדירה או הבית, חתונה, לימודים – מטרות אלו ורבות נוספות אפשריות לביצוע עם סכום נמוך יחסית של עד 70,000 שקלים. אצלנו בבלנדר תוכל לקבל הלוואה בצורה נוחה וקלה.

הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים

רוב השוק בארץ מורכב משכירים, להם משכורת קבועה שאיננה ניתנת לשינוי משמעותי. אוכלוסיית השכירים מתקשה ליצור מצב בו רמת הנזילות של הכסף המזומן בחשבון הבנק שלה גבוהה, ורבות הפעמים בהן שכירים זקוקים לכסף באופן מיידי. הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים היא אופציה אופטימלית לקבלת הכסף הדרוש, מבלי לערב את הבנק. החיים מזמנים איתם כל כך הרבה הפתעות או לחילופין ׳תקלות׳, איתן עלינו להתמודד מבחינה כלכלית. לפעמים אנחנו פשוט צריכים כסף- ועכשיו. הבנקים מצידם, מאפשרים מתן הלוואה אך היא נקשרת יחד עם בירוקרטיה ממושכת, שאילת שאלות רבות מצד הבנק, ולעיתים ריבית גבוהה. הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים, מאפשרות לנו להקטין את זמן ההמתנה ואת הבירוקרטיות ולהימנע מפגיעה במסגרת האשראי או לחלופין פתיחת תכנית חיסכון שלא לצורך. בנוסף, הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים אינן דורשות ערבים. אז אם אתה שכיר או עובד מדינה, בלנדר תעניק לך הלוואה חוץ בנקאית שתתאים בצורה מושלמת לצרכים שלך ולאופי ההחזר.

הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה

אפשר להגיד, שכמעט כולנו בשלב כזה או אחר בחיים שלנו, זקוקים להלוואה למטרות שונות. אצלנו בבלנדר מבינים את הצורך הזה ככה שאם אתם מעוניינים לשפץ את הבית, להחליף את הרכב לדגם חדש יותר, לעזור לילדכם בתשלומי החתונה או הלימודים, הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה היא דרך שכדאי לכם לשקול בחיוב. את ההלוואה ניתן לקבל תוך זמן קצר, בתנאים נוחים, ובפריסת תשלומים חודשית אידיאלית. בשנים האחרונות חל שינוי משמעותי בתחום ההלוואות, מה שמאפשר לנו בתור אזרחים להימנע מהלחץ שהבנק מפעיל עלינו כאשר נפגעת לנו מסגרת האשראי, ולהמשיך ולנהל את החיים כסדרם בשקט ובנחת.

מחשבון הלוואה*

בחר את סכום ההלוואה המבוקש ותדע את גובה ההחזר

36 חודשים

בתשלום חודשי קבוע של

322 ₪

*

60 חודשים

בתשלום חודשי קבוע של

205 ₪

*

* אינדיקציה בלבד, סכום ההלוואה, הריבית והתשלום החודשי הסופי ייקבע בכפוף לחיתום סופי ולתנאי החברה.

שאלות נוספות? לחץ כאן

בלנדר הלוואות בין אנשים