*9906

הלוואות פרטיות

הבנקים וחברות האשראי מחזיקים באחוז ניכר משוק ההלוואות בישראל אך הן לא נותנות את המענה היחיד להלוואות ופעמים רבות גם לא את האטרקטיבי ביותר. אם אתם עומדים לפני הגשת בקשה לקבלת הלוואה, זה הזמן להכיר את האפשרויות העומדות לפניכם כולל את ההלוואות הפרטיות של בלנדר.

הלוואות פרטיות הן חוקיות, פועלות בשקיפות ויכולות לתת לכם מענה במקרים רבים כמו: הוצאות לא מתוכננות, טיסה לחו”ל, אירוע מיוחד ועוד שלל סיבות שמשתנות בין משפחה אחת לאחרת.

מה עליכם לבחון לפני שאתם נוטלים הלוואה

  • תשלום חודשי – כל הלוואה מוחזרת בתשלום חודשי. המטרה שלכם בבחירת ההלוואה היא להחזיר מדי חודש את הסכום שאתם יכולים לעמוד בו. ההחלטה מה יהיה גובה ההחזר יכולה להיקבע על ידכם וחשוב שתבחרו בפלטפורמה אשר תוכל לעמוד ביכולות שלכם.
  • תקופת החזר – זוהי התקופה בה תצטרכו להחזיר את התשלומים, היא יכולה להיות ארוכה או קצרה, תלוי בסכום הכסף המבוקש על ידכם ויכולת ההחזר החודשי. עליכם לבחון לפני לקיחת ההלוואה מה תהיה תקופת ההחזר אליה תתחייבו.
  • ריבית – גובה הריבית יקבע כמה למעשה תשלמו על ההלוואה.

בעת לקיחת הלוואה פרטית עליכם לבחון את התנאים השונים וכי היא תשרת אתכם בצורה הטובה ביותר גם בחודשים הקרובים וגם בהמשך הדרך.

קבלת הלוואה בדרך הנוחה לכם ביותר

אחד היתרונות של הלוואות פרטיות הוא הגישה הנוחה אליה. שלא כמו בגופים שונים שבהן תהליך קבלת ההלוואה יכול להיות ארוך ומורכב, הלוואה פרטית נמצאת במרחק גלישה באתר האינטרנט ובאפליקציה. הדרך הנוחה ביותר עבורכם לקבל את הכסף הנחוץ לכם קלה יותר מכפי שחשבתם.

ישנם לווים אשר חושבים כי העובדה שהם מבקשים סכום כסף אומרת שהם לא יכולים לשאול שאלות אך למעשה ההפך הוא הנכון. אתם יכולים לקבל את התנאים הטובים לכם, לשאול שאלות בדרך, לברר מהם התנאים הטובים ביותר עבורכם ואף להגדיר מראש מהו גובה ההחזר שתוכלו לעמוד בו מדי חודש.

הלוואות בין אנשים

בלנדר, הלוואות בין אנשים, מציעה לכם פלטפורמה הוגנת, חוץ בנקאית לקבלת הלוואה לכל מטרה. אתם מוזמנים ליצור קשר דרך האינטרנט או האפליקציה, בהתאם לנוחות שלכם ובלי לצאת מהבית. כבר בפנייה הראשונית תוכלו לבקש את סכום הכסף הנדרש לכם ולהגדיר מהו הסכום שתרצו להחזיר מדי חודש. בהתאם לבקשה שלכם תורכב ההלוואה כאשר האישור יינתן תוך זמן קצר.

החברה מציעה לכם הליך פשוט וקל, תקשורת נוחה ושקיפות לאורך כל הדרך. מרגע יצירת הקשר הראשוני ועד לקבלת הסכום הנדרש לכם תדעו היכן אתם עומדים, מה נדרש מכם ומהם התנאים המוצעים לכם. הפלטפורמה של בלנדר נותנת לכם הזדמנות ליהנות מהכסף המבוקש בלי התרוצצויות ממקום למקום ובתנאים הוגנים.