*9906

הלוואה לחג: להתכונן מראש לחגים עם הלוואה חכמה

בישראל, נהנים מהרבה ימי חופש בעקבות החגים השונים, בעקבות זאת אנו נדרשים להוצאות גדולות – החופשה המשפחתית שאתם מחכים לה, השיפוץ של הדירה, ארוחת החג שתורכם לארח השנה והסיבובים בקניון שעשויים לרוקן את הכיס. כיצד ניתן להתכונן כבר עכשיו לגזירת הגורל הידועה מראש? הכל על ההלוואה החברתית הכי אטרקטיבית בישראל

החגים המרובים מביאים אתם חופש, מפגשים משפחתיים, וזמן לבלות עם המשפחה. אך יחד עם אלו מגיעות כל שנה מחדש גם הוצאות כבדות סביב החג – על חופשה משפחתית, שיפוץ הדירה, אירוח המשפחה המורחבת ועוד.

במקום להיות מופתעים ברגע האחרון ולתלוש שערות בניסיון להבין איך מתמודדים עם הוצאות החג והמינוס התופח, השנה המצב יכול להיות אחר – זה הזמן להתכונן מראש עם הלוואה חכמה ומשתלמת במיוחד.

מה אפשר לעשות?
אחד מהצעדים שיכולים לחסוך לכם הוצאות מיותרות והרבה תסכול, הוא תכנון פיננסי. כשההוצאה ידועה מראש, אין טעם להתעלם ממנה ולחכות לרגע בו מסגרת האשראי נחנקת – דווקא עכשיו הוא הזמן המושלם להתכונן לחג ולקחת הלוואה מראש, לתכנן כיצד להקצות את הכסף, ולהגשים את התכניות לחג.

יוצאים מעבדות לחירות
כשתנסו להבין מהן האפשרויות לקבלת הלוואה לקראת החג, תלמדו מהר מאוד שבחברות האשראי גובים ריביות גבוהות במיוחד, ושהלוואה מהבנק דורשת הרבה מסמכים וחתימות – עד שאנחנו מרגישים לפעמים שהמוסדות האלו משעבדים אותנו אליהם.
גם כניסה למשיכת יתר בבנק אינה פתרון חכם, משום שהריבית על ה’אוברדראפט’ גבוהה מאוד, ומדובר למעשה בהלוואה עם התנאים מהגרועים ביותר בשוק לעומת המוסדות הפיננסיים הוותיקים והמסורבלים, קיים פתרון אמיתי שיוציא אתכם מעבדות לחירות: הלוואה בין אנשים, בתנאים טובים ואטרקטיביים, באמצעות פלטפורמה פשוטה וידידותית.

חברות כמו ‘בלנדר – הלוואות בין אנשים’, מציעות לנו, הצרכנים, לקחת הלוואות מאנשים בדיוק כמונו, ובאופן שקוף לחלוטין. הכוח נמצא בידיים שלנו, כאשר אנחנו קובעים את תקופת ההחזר ואת סכום ההחזרה החודשי.

איך זה עובד?
בלנדר הלוואות בין אנשים‘ היא פלטפורמה חדשנית, טכנולוגית ועדכנית, שמציעה חלופה ממשית ומשתלמת במיוחד לחברות האשראי ולבנקים. החברה מציעה הלוואות ישירות בין אנשים, כשאת החיסכון על אחזקת הסניפים ואלפי העובדים – היא מגלגלת ישירות לכיסם של הצרכנים.
מצד לוקח ההלוואה, כל מה שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר של בלנדר, להירשם לשירות בהליך קצר וידידותי למשתמש, ולבקש סכום ולבחור את תקופת הלוואה. לאחר שהחברה מבצעת סינון מקצועי, ניתנת למלווים האפשרות להעניק לכם הלוואה. בלנדר, מהצד שלה, מעניקה רשת ביטחון לכל הצדדים.

היתרון עבור מקבלי ההלוואה ברור: הריבית אטרקטיבית במיוחד ונקבעת על ידי מבקש ההלוואה, קיימת שקיפות מלאה בכל התהליך.

נמנעים מהמכה הגדולה מכל – ובאופן חברתי
פלטפורמת ההלוואות החברתיות מחברת בין כולנו, ומאפשרת לנו לעזור אחד לשני באופן הוגן, ללא התערבות הגופים המוסדיים, כשכל הצדדים מרוויחים.

מי שהוצאות החג עומדות להכביד עליו ממש בקרוב, יכול להקדים תרופה למכה ולקחת הלוואה כבר עכשיו. הפתרון להוצאות החג נמצא רק מספר הקלקות מכם, ב’בלנדר- הלוואות חברתיות בין אנשים’.