מצאת בדקה התשעים דיל מדהים לטיול משפחתי באוסטרליה וניו זילנד. ארונות המטבח לא נסגרים ואשתך מאיימת לעבור לאמא שלה אם לא תעשו שיפוץ קטן ומידי. הבן הגדול הפתיע אתכם והודיע על חתונה מידית עם חברתו החדשה..  לפעמים אנחנו צריכים כסף, כאן ועכשיו. כולנו מכירים את המצב הזה.

לפעמים צצות הוצאות לא צפויות, שממש לא בא לנו לוותר או לדחות. המסגרת בבנק מוצתה, וכבר מזמן הבנו שהלוואה מחברת כרטיסי האשראי, היא מידית, אבל המחיר.. גבוה. זה לא שאנו נוהגים בחוסר אחריות. אנחנו יודעים כי בקרוב תיפרע קרן השתלמות, או שהבונוס של סוף השנה יגיע. אז מסתבר שיש חלופות להלוואה, הוגנת ונוחה. בלנדר הלוואות בין אנשים מאפשרת לקחת הלוואה לכל מטרה באמצעות אתר האינטרנט שלה והאפליקציה בסמרטפון.

הלוואה מהירה כאן ועכשיו

אז זהו, שהעולם מתקדם. כמו שאנחנו מזמינים כרטיס טיסה באינטרנט בן רגע, וכמו שאנחנו מזמינים “טייק אווי” באתר של תן ביס והשליח תוך 30 דקות דופק בדלת, כך גם ניתן לקבל הלוואה מידית באינטרנט.

פעם, לבנקים היה מונופול על נתינת הלוואות. הדבר ללא ספק שיחק לטובתם. היום, באמצעות חדשנות טכנולוגית, ניתן לקבל הלוואה מהירה באתר בלנדר באינטרנט. והעלויות? הוגנות ושקופות. בלנדר, לא צריך לשלם עבור סניפים ממוזגים ברחובות ראשיים, פקידים מעונבים ומנהלים גדולים. בבלנדר, כל תהליך ההלוואה נעשה באינטרנט, בקלות וידידותיות. 

הלוואה מיידית והוגנת, יש חיה כזו!

רבים טועים לחשוב כי רק הבנקים או חברות האשראי רשאים להעניק הלוואות, אז זהו, שלא. היום ישנן חברות, כמו “בלנדר, הלוואות חברתיות בין אנשים”, שמאפשרות לכל אחד, להגיש בקשה לקבלת הלוואה. התנאים של ההלוואה בבלנדר הוגנים ואטרקטיביים, תהליך קבלת ההלוואה בבלנדר קל וידידותי:

  • מידיות – הלוואה מיידית טובה עבורך בהתחשב בכך שאתה בוודאי רוצה את הכסף כאן ועכשיו ולהימנע מעודף בירוקרטיה. כמובן, ברגע שאתה לוקח את ההלוואה דרך האינטרנט, אין כל צורך שתצא מהבית, מה שהופך את כל הבקשה לנוחה וקלילה.
  • שמירה על מסגרת האשראי – הלוואה שאינה נעשית דרך הבנק אינה פוגעת במסגרת האשראי שלך. באפשרותך לשמור על יחסייך מול הבנק כפי שהם וזאת תוך הגשמת החלומות שדורשים ממך סכום כסף נוסף.
  • חברתיות – הלוואות בין אנשים הן הלוואות חברתיות אשר משאירות את הכסף אצל האנשים עצמם. אתה יכול להגיש בקשה לקבלת הלוואה, או לחילופין, אם יש לך כסף ואתה מעוניין בהשקעה סולידית, תוכל להלוות אותו בצורה אחראית ומסודרת.

איך התהליך עובד עבורך

בקלות. כדי לבקש הלוואה אקספרס מבלנדר כל שאתה צריך הוא מחשב או סמארטפון, להחליט לכמה כסף אתה זקוק, על פני איזה תקופה אתה מעוניין לפרוס את ההלוואה, וסכום ההחזר החודשי שמתאים לך.
כול התהליך מתרחש כדרכה של בלנדר, ביעילות, בשקיפות, בצורה ברורה ונוחה, ובלי שתצטרך לקום מהכיסא.

חזור לבלוג >>