*9906

בלנדר הוקם ע”פ מודלים מצליחים של Peer to Peer Lending שהוכיחו את עצמם בעולם, והצליחו לקצץ משמעותית את פערי הריבית בין נותני הלוואה ללוקחי הלוואה.

סוד ההצלחה טמון ביכולת לבצע בדיקה מהירה ואמינה, המבוססת על מקורות מידע חברתיים כמו פייסבוק ומספר קטן של מסמכים בנקאיים. שקלול הנתונים הנכנסים לבלנדר נותן תמונה מדויקת של כל לווה לגבי יכולת ההחזר שלו. הכל באופן מאובטח, מוגן ודיסקרטי.
כך מובטח שקט נפשי לנותני ההלוואה, כמו גם תשובה מהירה למבקשי ההלוואה.

הרי בסופו של דבר, שני הצדדים צריכים להרגיש בטוחים. זו המהות של הלוואה בין אנשים.

למה בלנדר?
המנוע של בלנדר הוא מערכת DirectMatchTM הייחודית המבוססת על אלגוריתם מתמטי מתוחכם ובלעדי, אשר עושה התאמה מקסימלית בין יכולת ההחזר של הלווים לבין הציפיות של נותני ההלוואה.
המערכת מחלקת את כספו של כל מלווה בין מספר רב של הלוואות, באופן שכל לווה מקבל את כספו ממספר רב של נותני הלוואה. כך נוצר פיזור שמקטין את הסיכון.

מי עומד מאחורי בלנדר?
מאחורי בלנדר עומדת אביב פיתוח טכנולוגי בע”מ מקבוצת אביב, מחברות הבנייה הגדולות והוותיקות בישראל מאז 1963. השותפים בבלנדר הם ד”ר גל אביב (מנכ”ל)- דוקטור לננו-פיסיקה, בועז אביב (סמנכ”ל טכנולוגיות)- בוגר יחידה טכנולוגית בצה”ל ובעל תואר ראשון בפיזיקה וכלכלה, ברק גור (סמנכ”ל מוצרים)- בעל מאסטר בפיסיקה, גיורא עופר- מנכ”ל בנק דיסקונט לשעבר ומבעלי קרן ההשקעות “להב”, ודורון אביב- יו”ר קבוצת אביב. בנוסף, בלנדר נתמכת ע”י צוות יועצים מבכירי תעשיית הפיננסים, המשפט, והמיסוי בישראל.