היערכות כלכלית נבונה לקראת הפסח המתקרב – הלוואה חברתית

לקיחת הלוואה היא תופעה מאד נפוצה בעידן המודרני, אולם חשוב לציין כי לא תמיד לקיחת הלוואה מעידה על קשיים כלכליים. ישנם תקופות או אירועים בהם ההוצאות הולכות וגדלות בצורה משמעותית – חגים, שמחה משפחתית, לימודים או כל מקרה אחר. בתקופת החגים למשל, לפני חג הפסח הנחשב לחג “היקר” בשנה, ההוצאות גדלות במיוחד. בתקופת חג הפסח רבים מאתנו מארחים את בני המשפחה, לוקחים עוזרת בית כדי לנקות את הבית ולעזור בביאור חמץ, רוכשים בגדים חדשים לחג, יוצאים לחופשות בחול המועד וכו’. מסיבות אלה, דווקא בתקופה זאת רבים מתעניינים בלקיחת הלוואות על מנת לעבור את החג ברווחה כלכלית ולא להיקלע למצוקה נקודתית.


קשיים רבים אורבים לעם ישראל וביניהם גם קשיים כלכליים. המציאות של ימינו – יוקר המחיה, עלות המזון, מחיר ההשכלה, תשלומי המיסים והרשימה עוד ארוכה גורמים לישראלים רבים להתקשות לסגור את החודש כך שגם אנשים שעובדים כשכירים במקום עבודה קבוע ומסודר ויודעים בדיוק כמה כסף נכנס להם בכל חודש עשויים להזדקק להלוואה, בעיקר כשמדובר באירועים מיוחדים.


את השינוי התהומי שחל בעולם הצריכה כולנו מכירים ולא מעטים מאתנו נהנים לבצע את רוב הקניות הדרושות לנו דרך האינטרנט – בין אם מדובר על רכישת מזון, רכישת מתנות לכבוד החגים, רכישת בגדים, הזמנת רהיטים ועוד מגוון נרחב של אפשרויות רכישה. האפשרות לבצע את כל ה”סידורים” הללו חוסכת זמן יקר שהיה עשוי להתבזבז על נסיעות, פקקים, חיפוש חניה, עמידה בתורים ושיחות עם בעלי מקצוע שונים. לשמחת רבים – העולם נמצא בתנועה מתמדת ושואף להיטיב עם הצרכן ולאפשר לו לבצע מגוון סידורים נוספים מהבית תוך חיסכון בזמן ואנרגיות, כך שנוסף לכל הרכישות שהזכרנו, היום ניתן גם לקחת הלוואה דיגיטלית אונליין (Electronic loan או בקצרה E-Loan) וליהנות מהתנאים הכי טובים מבלי להסיר את נעלי הבית. אחת החברות המובילות בשוק ההלוואות שמבצעת ומציעה הלוואות דיגיטליות היא חברת בלנדר.


הוראת קבע – הסבר קצר על שיטת התשלום

לקוח שמבצע הוראת קבע נותן הוראה לבנק כך שהוא יקבל את דרישת התשלום מגוף כלשהו ויעביר אליו כספים מחשבון הבנק שלו. באמצעות הוראת הקבע ניתן לשלם עבור חשבונות, לימודים ובין היתר החזרים על קבלת הלוואות. מכיוון שהשיטה מכילה הרבה יתרונות מעדיפים אנשים רבים להחזיר הלוואות בהוראת קבע על פני החזרים בשיטות תשלום אחרות כגון תשלום במזומן, אשראי או צ’קים. אז מהם היתרונות של החזר הלוואה בהוראת קבע? על כך בהמשך המאמר.


הלוואות שמתקבלות תוך זמן קצר נקראות גם הלוואות אקספרס. הן מתאימות לאנשים שזקוקים לכסף כאן ועכשיו, שלא מעוניינים להתרוצץ בין מקום למקום (ואפילו לא לצאת מהבית) ולעבור הליך מהיר, פשוט ונוח.


הבנקים וחברות האשראי מחזיקים באחוז ניכר משוק ההלוואות בישראל אך הן לא נותנות את המענה היחיד להלוואות ופעמים רבות גם לא את האטרקטיבי ביותר. אם אתם עומדים לפני הגשת בקשה לקבלת הלוואה, זה הזמן להכיר את האפשרויות העומדות לפניכם כולל את ההלוואות הפרטיות של בלנדר.

הלוואות פרטיות הן חוקיות, פועלות בשקיפות ויכולות לתת לכם מענה במקרים רבים כמו: הוצאות לא מתוכננות, טיסה לחו”ל, אירוע מיוחד ועוד שלל סיבות שמשתנות בין משפחה אחת לאחרת.


לקיחת הלוואה יכולה להתבצע תוך שמירה על התנהלות כלכלית נכונה. חשיבה מקדימה, התייחסות לאפשרויות העומדות לפניכם ותכנון נכון יאפשרו לכם ליהנות מכל העולמות; גם לקבל את סכום הכסף הנחוץ לכם וגם מחיים כלכליים נוחים לאורך תקופת ההחזר.


חובות משקי הבית הולכים וגדלים מדי שנה ובמקביל הם מתאפיינים בצורה שונה מזו שבעבר. אם בעבר רבים היו לוקחים הלוואות לצורך רכישת בית, רכב ואולי הלוואה נוספת, היום רבים הם הבתים שמחזיקים במספר רב של הלוואות, בסכומים משתנים ותנאים שונים שיכולים להקשות על תזרים המזומנים שלכם.

הרצון ליהנות מחיים כלכליים נוחים משותף לכל משקי הבית. כולם רוצים להחזיק במינימום התחייבויות ולדעת כי הם מסוגלים לעמוד באלו שלקחו על עצמם. במקרה בהם החזרי ההלוואות מקשות על התנהלות היום יומית כדאי לבצע בדיקה ולשקול לקיחת הלוואה אחת בתנאים נוחים ובהחזרים שאינם פוגעים באיכות החיים.


בתקופה בה לא מוצעים לקהל מסלולי השקעה סולידיים ורווחיים והריביות על ההלוואות מרקיעות שחקים, פלטפורמת בלנדר למתן הלוואות בין עמיתים היא פלטפורמה הוגנת שנותנת מענה לשני הצדדים. הרעיון העומד מאחורי הלוואות מסוג זה הוא פשוט, הוגן וחשוב לא פחות, חברתי. הפלטפורמה מפגישה במקום אחד בין אנשים אשר מבקשים ללוות כסף ובין אנשים אשר יש בידיהם כסף אותו הם מעוניינים להשקיע. המפגש בין השניים מאפשר לקיים עסקת הלוואה הגונה לשני הצדדים בצורה חוקית ומפוקחת.


הלוואה ברגע זוהי הלוואה המתאימה לכל מי שצריך סכום כסף כאן ועכשיו בלי עיכובים. הסיבות לצורך בכסף מיידי יכולות להיות מגוונות מאד כמו למשל הוצאות לא צפויות, צורך בנסיעה ואפילו עיכוב בקבלת תשלומים או משכורת. כל מי שזקוק כאן ועכשיו לסכום כסף ומחפש אחר הליך פשוט שיאפשר לו להבין בכל רגע נתון מול מה הוא עומד.