הרעיון הוא פשוט. במקום להשקיע כסף באפיקים שמניבים לך ריביות נמוכות, תלווה אותו בבלנדר לאנשים שרוצים לקחת הלוואה.
בלנדר יודע למצוא עבורך לווים מתאימים ומפזר את הכסף שלך באופן אופטימאלי בין מספר רב של לווים, על מנת למקסם את הרווח שלך. התוצאה: ריבית אטרקטיבית ושקט נפשי.


כ-

5.45%

תשואה שנתית נטו

תן הלוואה

  • ריבית גבוהה יותר על הכסף שלך
  • החזרים חודשיים קבועים
  • פיזור כספך בין מספר רב של לווים
  • פלטפורמה יציבה עם תשואות עקביות
  • נזילות גבוהה
  • קרן ביטחון איכותית


קרא כמה מלווים כמוך הרוויחו בבלנדר –>

יש לך עוד שאלות?

אנחנו מזמינים אותך לקרוא עוד, שמנו את כל המידע באתר כדי שיהיה לך קל לקבל את התמונה המלאה. בתפריט מימין תמצא תשובות לכל שאלה, וכן באיזור השאלות ותשובות שלנו. כמובן שגם דסק המלווים שלנו זמין בשבילך.


זה חוקי?
בלנדר הוא אתר חוקי לחלוטין. אנחנו לא “שוק אפור”, לא מסתתרים, הכל ברור וגלוי. ניתן לראות מי האנשים שעומדים מאחורי בלנדר, הכל מתנהל בשקיפות ובאופן בטוח. לנו, ללווים ולמלווים.

האם הזהות שלי נחשפת?
התהליך הוא אנונימי לחלוטין. פרטיך האישיים נשמרים במערכת בלבד. משתמשים אחרים יכולים לראות רק את הכינוי שבחרת לעצמך בזמן הרישום ופרטים כלליים על בקשת ההלוואה. אנו מציעים לך לעיין במדיניות הפרטיות של בלנדר למידע נוסף.

למה להלוות כסף לאנשים באינטרנט?
העולם כפי שהכרנו משתנה לנגד עינינו. הטכנולוגיה מאתגרת את השיטה המסורתית. אין לנו סניפים, אין אלפי עובדים ואין הוצאות תקורה. התוצאה: ריבית גבוהה יותר עבורך. זה היתרון הגדול של הלוואות מאנשים לאנשים על פני אפיקי השקעה וחיסכון אחרים.

למה P2P?
שיטת Peer to Peer Lending עובדת בהצלחה בעולם כבר כמעט עשר שנים. המידע נגיש. הכול גלוי, מוכר וידוע. יותר ויותר אנשים מתקשרים עם יותר ויותר אנשים, מכירים את החיים שלהם, את ההרגלים שלהם, את החברים שלהם. בסופו של דבר, שני הצדדים צריכים להרגיש בנוח – זו המהות של הלוואה בין אנשים.

מהי משמעות הסימון ‘פריים’ או ‘פ’ בריבית ההלוואה?
המשמעות היא שריבית ההלוואה צמודה לריבית הפריים.